Plazma a galvanické toky

Plazma, plazmové toky. Profesionální výkonný přístroj využívá vlastností galvanického proudu a plazmy.

Když se řekne plazma, každý si nejspíš představí něco vědeckého, něco, čemu příliš nerozumí. Plazma je pojem fyzikální, který bývá nejčastěji spojován s tzv. tepelnou ionizací. Fyziku ale nechme tentokrát stranou a podívejme se na její poněkud jiné využití.

Jaké? Budete se divit, ale díky proceduře Vysokofrekvenční plazma Power, můžete být krásnější již po první aplikaci. Jak je to možné? Plazmové toky dokáží ošetřit pokožku těla i obličeje. Úspěšně zlepšují podobu strií, podporují mikrocirkulaci kůže a vyrovnávají její laxnost. Co se obličeje týče, je plasma vhodnou volbou pro boj s vráskami, akné a problematickou pleti.

Plazma se úspěšně aplikuje na problémy s mastnou pletí, pro zlepšení hydratace pleti a na zmírnění mimických a hlubokých vrásek. Plasmové toky však mají pozitivní vliv i například na tělesnou cirkulaci nebo tonizaci.

Plazma je zkrátka takový malý kosmetický zázrak vhodný pro ženy, které chtějí dobře vypadat a udělat zároveň něco pro své zdraví. Zákroky a ošetření v salonech krásy dnes neznamenají útrpné hodiny strávené na nepohodlných přístrojích. Tato ošetření jsou zároveň i relaxační procedurou. Plasma nebolí, plasmové toky jsou toho příkladem.

Ošetření obličeje – je určena zejména na ošetření vrásek, laxnosti pojivové tkáně, léčbu akné a problémy s pigmentací.
Ošetření těla – je určena především pro léčbu strií, na podporu mikrocirkulace a vyrovnání laxnosti kůže.

Vysokofrekvenční plazmová terapie je důležitým nástrojem pro krásu. Přes skleněné trubice je vytvářen vysokofrekvenční proud, který je aplikován na pokožku k dosažení požadovanéh výsledku.

1. Pomáhá sklidnit nervová zakončení.
2. Vytváří ozón pro sterilizaci, pomáhá tedy hojit rány a stáhnout póry.
3. Zlepšuje sekreci, hodnotu PH, neutralizuje pokožku.
4. Urychluje krevní oběh, zlepšuje látkovou výměnu.
5. Anti-aging efekt, vyhlazení vrásek, vypínání pokožky.

Kontakt

Opletalova 92

(areál Forea)

563 01 Lanškroun

tel: 603 561 305

info@catalina.cz

Všechny kontakty

Dárkové poukazy

Otevírací doba

Po-Pá 7.00 - 19.00 h.

nebo dle objednání