Cokolada2 Chocolate therapy – Čokoládová terapie proti stres

Peeling, masáž celého těla, celotělový zábal

Ćokoládová masáž je nejvíce uvolňující, nejcitlivější a možná i nejsmyslnější masáží. Tato masáž je vyjímečný prostředek proti stresu a špatné náladě. Využívá speciální čokolády na masáž, která je  zhotovena ze speciální směsi kakaa. Kakao obsahuje přírodní antioxidanty zlepšující cirkulaci a výborně působí na organismus. Kakaový olej zvláčnuje, zvlhčuje, chrání , bojuje se stárnutím a celulitidou.

Celotělová masáž - délka cca 2 hod. - Cena: 995 Kč

Objednávka poukazu na tuto masáž

Cinska Čínská energetická masáž

Jedná se o relaxační masáž, při které nastává uvolnění a pohoda. Podstatou čínské energetické masáže je obnovit proudění ve 12 energetických drahách v lidském těle. Zaměřuje se na meridián močového měchýře a 67 akupunkturních bodů. Aktivace tohoto meridiánu ovlivňuje páteř a nervovou soustavu. Pomáhá uvolnit bolesti v zádech a šíji. Znečištěný vzduch, voda, špatná životospráva, nálady, stres a myšlenky, ztěžují tok této energie. Dráhy se ucpávají a vytvářejí prostředí pro vznik chorob.

Celotělová masáž - délka cca 2 hod. - Cena: 900 Kč

Objednávka poukazu na tuto masáž

Tehulka Masáže pro těhotné

Je speciální masáž prováděna vysoce vyškoleným terapeutem. Masáž je vhodná po celé období těhotenství a následně i po porodu v době kojení. Masáž uvolňuje svalstvo a pomáhá budoucí mamince zvládnout toto krásné období.

Masáž zad a šíje - délka cca 1 hod. - Cena: 500 Kč

Celotělová masáž - délka cca 2 hod. - Cena: 900 Kč

Objednávka poukazu na tuto masáž

Anticelulitidova-masaz Anticelulitídová (proticelulitídová) masáž

Je prováděna nejčastěji na hýždích a stehnech za účelem vypuzení lymfatické tekutiny z fibrotického podkoží. Kombinace speciálně zvolených technik využívajících masáže, reflexní terapie, lymfatické drenáže a aromaterapie pomůže nastartovat detoxikační proces a zanechá pocit lehkých a hebkých nohou.

Délka cca 1 hod. - Cena: 500 Kč

Objednávka poukazu na tuto masáž

Reflexní terapie

Terapie založená na reflexních bodech na chodidlech a dlaních, které odpovídají daným orgánům našeho těla. Každý reflexní bod je zakončením reflexní (nervové) dráhy, která začíná například v mozku, prochází danými orgány a končí na našem chodidle. Reflexní terapie pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů. Zkušený terapeut díky této metodě rozpozná příčiny zdravotních problémů.

 Masáž lávovými kameny (Terapie Magic Hot Stones)

Hot-stone-massage-benefits1Představte si teplo přecházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo i mysl. Zbavuje stresu a napětí. Masáž s kameny výborně stimuluje svalstvo, krevní oběh i lymfatický systém. Je vynikající při bolestech zad, šíje i kloubů. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Ta pomáhá odstranit blokaci důležitých energetických drah.

Masáž zad a šíje - délka cca 1 hod. - Cena: 500 Kč

Celotělová masáž - délka cca 2 hod. - Cena: 900 Kč

Objednávka poukazu na tuto masáž

Kontakt

Opletalova 92

(areál Forea)

563 01 Lanškroun

tel: 603 561 305

info@catalina.cz

Všechny kontakty

Dárkové poukazy

Otevírací doba

Po-Pá 7.00 - 19.00 h.

nebo dle objednání 

Klientská zóna