Medicinální pedikúra

Medicinální, přístrojová nebo také suchá pedikúra je moderní metoda ošetření pokožky nohou a nehtů pomocí podologického přístroje.  Samotné ošetření probíhá na dezinfikovaných nohách odbroušením postižených míst za pomoci frézek a speciálních nástrojů vyrobených z vysoce kvalitních materiálů. Nástroje pracují ve vysokých otáčkách a celý proces je spojen s odsáváním, čištěním,  dezinfekcí a sterilizací, čímž je zajištěn absolutně hygienický postup. Touto metodou je také zaručena bezbolestnost a bezkrevnost celého ošetření.  Nejrozšířenější problémy např. kuří oka, zarostlé nehty, deformované nehty, ztluštělé nehty, různé praskliny se odstraňují výbrusem bez bolesti a krvavých poranění. 

  • Jaký je rozdíl mezi medicinální a klasickou pedikúrou ?

Při medicinální pedikúře je pokožka nohou ošetřena bez předchozího namočení ve vodě výše popsaným způsobem. Při klasické pedikúře je nutné před ošetřením namočit nohy v lázni a následně je zrohovatělá kůže odstraněna za pomoci skalpelu. Ošetření nehtů se provádí pomocí pilníků a kleští na nehty 

  • Jaké jsou výhody medicinální pedikúry ?

  Medicinální pedikúra je bezbolestná a nehrozí poranění pořezáním.  Nedochází k porušení integrity kůže, ošetření nehtů a kůže je šetrnější a jemnější,  při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelné. Medicinální pedikúru mohou využívat i lidé, kterým klasická pedikúra není doporučována ze zdravotních důvodů,  nejčastěji lidé trpící neuropatií dolních končetin, lidé s onemocněním diabetes mellitus (cukrovka) a lidé užívající léky na ředění krve nebo s poruchou srážlivosti krve.

Cena: 1 návštěva - 230 Kč

Provozuje: Jana Dvořáková

Kontakt

Opletalova 92

(areál Forea)

563 01 Lanškroun

tel: 603 561 305

info@catalina.cz

Všechny kontakty

Dárkové poukazy

Otevírací doba

Po-Pá 7.00 - 19.00 h.

nebo dle objednání 

Novinky

Klientská zóna