Laserová lipolýza

Novinka tohoto roku z USA v České republice – certifikovaný vysocevýkonný přístroj SlimMax Laser V2, Vám rychle a účinně pomůže od nežádoucích „špíčků“!

Neinvazivní laserovou lipolýza, která se těší velké oblibě hlavně v USA a ve Velké Británii, je hitem tohoto léta v ČR v oblasti neinvazivní liposukce a tvarování postavy. Přístroj SlimMax laser V2 obsahuje 6 aplikátorů s celkem 38 laserovými diodami s výkonem až 100 mW, čímž se stává jedním z nejsilnějších přístrojů na laserovou lipolýzu na trhu! Při jednom ošetření lze navíc ošetřit až 3 párové partie najednou! Např. břicho, stehna a paže.

klinických studiích bylo prokázáno, že laserové světlo proniká pokožkou k tukovým buňkám, kde dochází ke stimulaci mitochondrií. Tím je zahájen proces štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol, které se z buněk uvolňují. Produkty štěpení jsou následně zachyceny lymfatickým systémem těla. Po 1 ošetření se uvolní 40–60 g tuku, což představuje 1 600 – 2 100 Kilojoulů. Doporučujeme absolvovat sérii min 6 návštěv v průběhu 2 týdnů. Důležité je také absolvovat po ošetření lymfodrenáž pro rychlejší a lepší výsledky (aby se co nejvíce tuku vyloučeného do buněčného meziprostoru mohlo odplavit z těla pryč).

Více o laserové lipolýze:

LASER SLIMMAX

je nová revoluční neinvazivní medota určená pro rychlou a efektivní modelaci vašeho těla a redukci tukových buněk. Metoda je zcela bezbolestná a velice příjemná.

SlimMax Laser - LLLT ( Low Level Laser Therapy) využívá účinku nízko-úrovňového laseru, nazývaného také studený laser.

V klinických studiích bylo prokázáno, že nízko-úrovňový laser stimuluje tukové buňky tak, že začnou emulgovat tuk obsažený uvnitř buňky. Zkapalněný tuk (triglyceridy a mastné kyseliny) pak prochází přes obal tukové buňky do intersticiální vrstvy (tzv. mezibuněčného prostoru). Z tohoto prostoru pak tuk odchází do lymfatického systému, kterým je poté vyloučen z těla.

Biochemický efekt nízko-úrovňového laseru emulguje tuk uvnitř buněk, účinkuje na bi-lipidovou membránu v tukové buňce a utváří v ní průchodové póry. Póry buňku nepoškozují, slouží k odvodu tukových složek z buňky. Utváření průchodových pórů je výsledkem série druhotných reakcí, jež mají svůj původ v mitochondriích.

Laserová neinvazivní lipolýza tukové buňky nepoškozuje ani neodstraňuje, ale jen zmenší jejich objem. Fotografie představují jeden z vědeckých důkazů působení a pozitivního vlivu laseru na tukové buňky.

Jak již bylo zmíněno výše, tato metoda LLLT spočívá v jeho schopnosti uvolňovat triglyceridy z cílových tukových buněk. Tento proces je tělu přirozený a představuje pro organismus maximálně šetrnou až téměř přírodní možnost jak se zbavit přebytečného tuku. Během ošetření nebudete cítit horko ani žádné jiné nepříjemné pocity.

Tuk uvolněný z tukových buněk využívá tělo jako rychlý zdroj energie. Je prokázáno, že během ošetření se uvolní cca 40-60 g tuku, což představuje 1600-2100 kilojoulů.

Zkapalněný tuk pak prochází přes obal tukové buňky do mezibuněčného prostoru a dále pak do lymfatického systému. Přes tento systém se zkapalněný tuk dostává do lymfatického systému, kde dochází k jeho zpracování a následnému vyloučení z těla pryč. Tento proces je okamžitý, proto je třeba doržovat doporučený pitný režim!

Laserová neinvazivní lipolýza tukové buňky nepoškozuje ani neodstraňuje, ale jen zmenší jejich objem.

Klient během 6-10 aplikací může ztratit v problematických partiích celkem 9 až 23 cm. Během ošetření nebude cítit horko ani žádné jiné nepříjemné pocity. Ošetření se provádí 2-3 krát týdně.

PRO KOHO JE LASEROVÁ LIPOLÝZA URČENA?

Laserová lipolýza je určena pro ty, kteří sice dodržují zdravý životní styl a cvičí, ale potřebují odstranit lokalizované kapsy tuku nebo chtějí snížit procento tělesného tuku. Nebo je určena těm, kteří chtějí pomocí SlimMax laserové lipolýzy a doporučeného životního stylu nastartovat jejich úsilí hubnutí jako motivaci pro dosažení a udržení zdravější a štíhlejší postavy. Je vhodná pro ženy i muže, i s BMI nad 30- tedy nadváhou více jak 10 kilogramů.

EXISTUJÍ NĚJAKÁ OMEZENÍ NEBO DOPORUČENÍ?

Během procedur můžete pokračovat v běžném životě. Důrazně doporučujeme dodržovat doporučný zdravý životní styl, zejména pitný režim min 2 l neslazených tekutin denně, zdravě a pravidelně jíst, minimálně 20-30 minut pohybu za den, nekonzumovat živočišné tuky,  alkohol a kofein. Alkohol zasahuje do činnosti metabolismu, brzdí odbourávání tuků a zvyšuje zátěž jater.

JAK DLOUHO TRVÁ EFEKT?

Za předpokladu pokračování ve zdravém životním stylu, cvičení a pitného režimu je výsledek dlouhodobý.

LASEROVÁ LIPOLÝZA Slim Max Ceník:
V ceně je již i přístrojová lymfodrenáž (mimo podbradku)- Celková doba ošetření cca 1 hod.

Část těla 1x procedura Permanentka
6x procedura
   
Podbradek  

   
Paže - obě        
Břicho + boky        
Zadek        
Stehna - obě        
Lýtka - obě       .

Kontakt

Opletalova 92

(areál Forea)

563 01 Lanškroun

tel: 603 561 305

info@catalina.cz

Všechny kontakty

Dárkové poukazy

Otevírací doba

Po-Pá 7.00 - 19.00 h.

nebo dle objednání 

Klientská zóna